Ar verta investuoti į būsto pirkimą nuomai?

Nekilnojamasis turtas – viena iš didžiausių investicijų, kuri kartais gali atrodyti kelianti nerimą ir abejones. Tačiau šiai dienai būsto pirkimas nuomai yra paklausiausias, nes nuomos rinka Lietuvoje kas dieną tik auga. Atsižvelgiant ir į šiandienos situaciją Lietuvoje dėl Covid-19 viruso, matome, kad nuomos paklausa auga, nes būstų pirkimas ženkliai krenta, todėl tikrai verta pagalvoti apie investavimą į būstą nuomai. 

Prieš perkant būstą, būtina atkreipti dėmesį į keletą aspektų, kad nuomos procesas ateityje būtų sėkmingas. Vieta, kaina ir būsto įrengimas, kuris atitinka šiuolaikinius geros kokybės standartas, tai pagrindiniai aspektai, į kuriuos reikia atsižvelgti, perkant būstą nuomai. Labai svarbu apgalvoti kur geriau pirkti nekilnojamąjį turtą? Centre, arčiau universitetų, o gal miegamuosiuose rajonuose? Geriau pirkti naujos statybos ar senos, įrengtą ar neįrengtą? Galvojimas apie potencialų nuomininką ateityje, šie aspektai yra labai svarbūs. Jeigu Jums kyla klausimų, ar norite pasitarti dėl investavimo į turtą, tinkantį nuomai, rašykite mums info@sauginuoma.lt ir mes suteiksime Jums nemokamą konsultaciją. 

Kiekvienas nuomininkas ieško jaukaus būsto, strategiškai jam patogioje vietoje už kuo geresnę kainą. O kiekvieno nuomotojo tikslas – gauti kuo didesnį rentabilumą, kuo pigiau nupirkti ir suderėti maksimalią nuomos kainą, o taip pat surasti pastovų, tvarkingą nuomininką. Todėl jau investuojant į būstą reiktų apsvarstyti apie būsimą nuomininką, atsižvelgiant į būsto specifiką, privalumus, būklę (studentai, jaunos šeimos, dirbantys specialistai, šeimos su vaikais ir gyvūnais ir pan.) 

Jeigu turite bent vieną klausimą, abejonę ar norite patarimo dėl būsto pirkimo nuomai, o gal jau dėl nuomos sutarties pasirašymo, ar kaip rasti patikimus nuomininkus, kreipkitės į mus. SaugiNuoma.lt komanda užtikrins, kad būsto nuoma įvyktų sklandžiai ir greitai, padės išsirinkti atsakingą nuomininką, paruoš ir sutvarkys visus reikiamus dokumentus, patars dėl kainų ir mokėjimo sąlygų. Esant Jūsų pageidavimui, visu nuomos laikotarpiu galime administruoti Jūsų nuomojamą objektą, todėl Jums nereikės eikvoti savo brangaus laiko.

Susisiekite su mumis arba užpildykite elektroninę formą mūsų puslapyje.

Domina Jūsų būsto nuomos galimybės ir SaugiNuoma.lt teikiamos garantijos?

Kviečiu įrašyti savo kontaktinę informaciją ir išsamią konsultaciją Jums suteiksime artimiausiu metu.