Nekilnojamas turtas jau seniai yra laikomas pelninga investicija.

Daugelis žmonių nori išnuomoti savo nekilnojamąjį turtą, tačiau mes, SaugiNuoma.lt, vis dažniau susiduriame, kad savininkai nerimauja dėl nuomininko patikimumo, atsakingumo ir mokumo.

Rengiantis išsinuomoti būstą žmonės dažnai nežino nuo ko pradėti, ko klausti būstų savininkų, kokią sutartį pasirašyti.

Dažnai žmonės, prieš pasirašant nuomos sutartį, jos nepaskaito, o dėl to susiduria su problemomis, iš kurių viena – negrąžintas nuomos depozitas.

Kiekvienas žmogus, kuris nuomoja savo turtą, nerimauja dėl nemokių nuomininkų.

Didelė dalis žmonių galvoja, kad NT brokerio darbas yra patalpinti būsto skelbimus į NT turto skelbimų portalus,  organizuoti būstų apžiūras ir sudaryti NT nuomos sutartis.

Gyvenamojo būsto nuomos rinka sparčiai auga, nes didėja nuomos turto, kaip ilgalaikės investicijos, populiarumas. Su rinkos augimu didėja ir nekilnojamo turto nuomos agentūrų pasiūla.

SaugiNuoma.lt klientė Agnė ilgai ieškojo buto, kuriame galėtų apsigyventi kartu su šunimi. Mergina pasakojo, kad butų savininkai net nenori kalbėtis, kai sužino, kad būtų gyvenama kartu su augintiniu.

Žmogus, kuris planuoja nuomotis būstą, susiduria su daug teisinių klausimų. Vienas iš jų – kaip žinoti, kad nuomojosi būstą tikrai iš savininko?

Daugelis žmonių galvoja apie savo būsto nuomos idėją. Tačiau prieš pateikdami būstą nuomai, norėdami jį išnuomoti sėkmingai, turite atsižvelgti į keletą svarbių veiksnių.

Domina Jūsų būsto nuomos galimybės ir SaugiNuoma.lt teikiamos garantijos?

Kviečiu įrašyti savo kontaktinę informaciją ir išsamią konsultaciją Jums suteiksime artimiausiu metu.