Nekilnojamo turto nuomos brokerio darbo užkulisiai. KĄ IŠ TIKRŲJŲ VEIKIA BROKERIS?

Didelė dalis žmonių galvoja, kad NT brokerio darbas yra patalpinti būsto skelbimus į NT turto skelbimų portalus, organizuoti būstų apžiūras ir sudaryti NT nuomos sutartis. Tačiau tokia nuomonė yra iš dalies klaidinga. NT nuomos brokerio darbas susideda iš daug dalių, kartais tenka dirbti iki išnaktų ir spręsti įvairiausias klientų problemas.  

Darbas visą parą 
Darbas nekilnojamo turto srityje reikalauja daug kantrybės ir pasiaukojimo. Dažnai tenka dirbti be išeiginių, savaitgaliais bei vakarais. Klientai skambina nuolat – tiek anksti ryte, tiek vėlai vakare. Kartais NT nuomos brokeris tampa it psichologas, klientai skambina pasikalbėti apie savo asmeninius gyvenimus bei jiems iškilusias problemas. 

„Su klientais telefonu bendraujame pastoviai. Dažniausiai kalbamės apie būstus ar būstuose atsiradusias problemas, tačiau tikrai turime klientų, kurie paskambina pasikalbėti apie gyvenimą. Tai būna įvairiausios temos: darbas, šeima, laisvalaikio veiklos, juos užgriuvę su nuoma nesusiję rūpesčiai. Mums nėra sunku pasikalbėti su klientais apie jų gyvenimus, tačiau tai užima nemažai mūsų darbo laiko“,- savo patirtimi dalinosi brokeris Elvinas Meiliūnas. 

Susirašinėjimas laiškais 
Galite galvoti, kad laiškai -  brokerio darbo dalis. Taip ir yra, tačiau atsiranda tokių klientų, kurie brokerius apipila žinučių gausa.

„Būna tokių klientų su kuriais tenka susirašinėti ne vienu ir ne dvejais laiškais, o 80 laiškų per savaitę. Nors ir labai mėgstame bendrauti su savo klientais, ne visada spėjame operatyviai atsakyti į tokią gausybę laiškų.“,- pasakojo NT nuomos brokeris Elvinas.

Komiškoji darbo pusė
Brokerio darbas iš vienos pusės yra labai rimtas: pokalbiai, sutartys, apžiūros, tačiau labai dažnai NT nuomos brokeriai atsiduria komiškose situacijose. 

„Mūsų darbe pasitaiko įvairių juokingų situacijų. Kartą esame išnuomavę visiškai naujai įrengtą būstą. Tą pačią dieną po buto perdavimo naujam gyventojui iš jo sulaukėme skambučio, kad bute neveikia orkaitė. Greitai sureagavome į situaciją, nuvažiavome pas nuomininką norėdami išspręsti jam kilusią problemą. Pasirodo, kad nuomininkas, pas kurį taip operatyviai skubėjome, tiesiog nemokėjo įjungti orkaitės“,- pasakojo brokeris.  

Yra nuomininkų, kurie butą „įsimyli iš pirmo žvilgsnio“ -  jiems užtenka tik nuotraukų. 

„Sutartu apžiūros laiku, nuvykau į naują nuomojamą objektą.  Buvau kruopščiai pasiruošęs apžiūrai, tačiau mano turimos išsamios būsto informacijos, nuomininkams neprireikė. Nuomininkai atvyko su konkrečiu tikslu – įsikelti. Vos tik atvažiavus jie mane pasitiko su lagaminais ir paprašė jiems padėti susinešti daiktus, nes jie jau pasiruošę ten apgyventi. Rimtą nuomininkų nusiteikimą vertiname teigiamai, tačiau savo klientams visada rekomenduojame, priimant svarbų sprendimą, atsakingai jį apgalvoti ir prieš nuomojantis bent užeiti į išsirinktą  būstą“,- su šypsena prisimena brokeris Elvinas. 

„Saugi Nuoma LT agentūra visada stengiasi padėti savo klientams ir reaguoti į visas jiems iškilusias problemas. Per mano darbo praktiką pasitaikė visokių situacijų. Yra tekę ir kraną keisti, klientui padėti daiktus susinešti ir mikrobangų krosnelę iš Kauno į Vilnių pervežti. Tačiau visi šie darbai yra daromi dėl to, kad mūsų klientams būtų patogu ir jie būtų laimingi“,- teigė Elvinas Meiliūnas. 
 

Atgal

Domina Jūsų būsto nuomos galimybės ir SaugiNuoma.lt teikiamos garantijos?

Kviečiu įrašyti savo kontaktinę informaciją ir išsamią konsultaciją Jums suteiksime artimiausiu metu.