Komercinių patalpų savininkams

Komercinių patalpų savininkams

SaugiNuoma.lt yra išskirtinė ir specializuota nekilnojamojo turto nuomos įmonė teikianti nuomos administravimo paslaugas ne tik gyvenamosios bet ir komercinės paskirties turto savininkams. Komercinės paskirties patalpų nuoma dažnai tampa nemenku iššūkių patalpų savininkams, todėl mūsų specialistai dirba tam jog Jūsų investicija į nekilnojamąjį turtą būtu pelninga ir atsižvelgiant į nekilnojamojo turto rinkos tendencijas generuotų Jums maksimalias pajamas.

Labai teigiama ir maloni patirtis su Sauginuoma.lt komanda. Ačiū jums labai, viskas labai aiškiai papasakota be jokių paslėptų žvaigždučių. Taip ir toliau mielieji! - Ramūnas Verseckas

Komercinių patalpų nuoma - tai tikslumo ir skaidrumo reikalaujanti nuomos sritis. Šio nuomos proceso metu svarbu apibrėžti konkrečias sutarties sąlygas tenkinančias abiejų šalių pageidavimus. Taip pat svarbu atsižvelgti į nuomininkų verslo poreikius ir lankčiai žiūrėti į patalpų pritaikymą ir pertvarkymą specifinei veiklai vykdyti. Ši nuomos sritis reikalauja daug laiko ir pastangų tiek nuomos proceso pradžioje, siekiant paruošti komercines patalpas nuomai, tiek turto nuomos laikotarpiu, nuolat palaikant ryšį su patalpų nuomininkais. 

Norint gauti maksimalią naudą iš savo nuomojamų patalpų svarbu sulaukti kompetentingo savo profesijos žinovo patarimo ir pagalbos. Mūsų komanda patars Jums kaip paruošti patalpas nuomai, pasirūpins patikimų nuomininkų atranka ir paruoš konkrečius Jūsų ir Jūsų nuomininko poreikius atitinkančias sutartis. Leiskite SaugiNuoma.lt komandai pasirūpinti Jūsų nekilnojamu turtu ir mūsų komanda užtikrins Jums maksimalią investicinę grąžą!

Garantuojame 100% atsiskaitymą ir nuostolių atlyginimą būsto nuomotojams