Garantijos

Savo nekilnojamąjį turtą nuomojantiems ir ketinantiems išnuomoti klientams dažnai tenka susidurti su abejonėmis ir nusistovėjusiais nekilnojamo turto nuomos stereotipais. Dažnai tenka girdėti apie nuomininkų vėluojamus mokėti komunalinius mokesčius, pradelstus atsiskaitymus už nekilnojamojo turto nuomą, sukeltus nuostolius ir sugadintą turtą, taip pat nuomos sutarties sąlygų nesilaikymą ir nuomos nutraukimą ankščiau laiko. SaugiNuoma.lt komanda yra pasiryžusi pakeisti šiuos stereotipus ir įsisenėjusį klaidingą požiūrį į nekilnojamo turto nuomą. Mūsų tikslas užtikrinti sklandų, skaidrų ir pelningą nuomos procesą savo klientams!

SaugiNuoma.lt garantuoja:

  • Nuomos mokesčio mokėjimą laiku

Savo klientams užtikrina 100% nuomos mokumo garantiją. Net nutikus nenumatytiems įvykimas ir nuomininkui vėluojant mokėti mes užtikriname, kad mūsų klientus laiku pasiektų  mėnesinis nuomos mokestis. Išskirtinai savo klientams turime įkurtą fondą kuris užtikrina nuomos mokesčio gavimą nepaisant iškilusių nesklandumų.

  • Sklandų ir nuoseklų atsiskaitymą už komunalines paslaugas

Pasirinkus nuomos administravimo paslaugą mūsų nuomos ekspertas koordinuos nuolatinį ir tikslų atsiskaitymą už komunalines paslaugas, profilaktiškai tikrins skaitiklių rodmenis ir valdys kas mėnesį vykstančius atsiskaitymo procesus.

  • Patirtų nuostolių padengimą

Nuo šiol Jums neverta pergyventi ir sukti galvą dėl nuomininko padarytos žalos, klientams pasirinkusiems „SaugiNuoma.lt“ nuomos administravimo paslaugą kompensuosime nuomos proceso metu patirtus nuostolius iki 2500 eurų.

  • Nuolatines profesionalų konsultacijas

 Atsakysime į visus su nuomos procesu susijusius klausimus, patarsime ir padėsime nuomos proceso metu. Pasidalinsime patirtimi ir turimomis žiniomis. Pasirinkus administravimo paslaugą padėsime išspręsti iškilusias problemas.

  • Visapusį administravimą

Klientams pasirinkusiems administravimo paketą nebereikės savarankiškai spręsti su nuomojamu turtu susijusių problemų. Mes pasirūpinsime nuomininkais ir jiems iškilusių problemų sprendimais. Įvykus gedimams pasirūpinsime situacijos koordinavimu ir problemos likvidavimu. „SaugiNuoma.lt“ profesionalai garantuoja Jūsų turto nuolatinę priežiūrą.

  • Užtikrina naujo nuomininko suradimą

Nuomininkui netikėtai nutraukus sutartį, turto savininkai dažnai patiria netikėtų ir visai neplanuotų nuostolių. Mūsų komanda užtikrins greitą ir sklandų nutrūkusio nuomos proceso atnaujinimą. Greitai surasime Jums naujus patikimus nuomininkus ir padėsime išvengti nuostolių.

 

SaugiNuoma.lt komanda garantuoja sklandų Jūsų būsto nuomos procesą!
Susisiekite dėl išsamesnės konsultacijos!

Domina Jūsų būsto nuomos galimybės ir SaugiNuoma.lt teikiamos garantijos?

Kviečiu įrašyti savo kontaktinę informaciją ir išsamią konsultaciją Jums suteiksime artimiausiu metu.