Gyvenantiems užsienyje

Gyvenantiems užsienyje

SaugiNuoma.lt komanda skuba į pagalbą savo turtą norintiems išnuomoti ir užsienyje gyvenantiems klientams. Įmonės veiklos koncepcija pritaikyta pilnam nuomos proceso išpildymui ir kontroliavimui nuo pat nuomos proceso pradžios iki reguliarios Jūsų nekilnojamojo turto priežiūros. 

Kompetentingi mūsų specialistai suteiks Jums išsamią konsultaciją ir parengs Jūsų poreikius atitinkančias sutartis nuotoliniu būdu. Taip pat padės ir patars kaip paruošti Jūsų būstą nuomai, koordinuos visą nuomos proceso eigą, vykdys apžiūras ir atliks visus su nuomos procesu susijusius darbus už Jus.

Mūsų komandos tikslas yra užtikrinti, kad nuomos proceso metu mūsų klientai gyvenantys užsienyje nepatirtų papildomų rūpesčių ir nuostolių, todėl pasirinkus papildomą administravimo paslaugą, po nuomos sutarties pasirašymo įmonės darbuotojai užtikrins nuolatinę Jūsų būsto priežiūrą, reguliariai bendraus su nuomininkais, spręs iškilusias problemas, kontroliuos reguliarų ir nuoseklų atsiskaitymą už nuomą, komunalines paslaugas.

Leiskite SaugiNuoma.lt komandai palengvinti Jūsų kasdienybę ir nuomos procesu pasirūpinti už Jus!

Su mumis galite bendrauti:
           

 

Garantuojame 100% atsiskaitymą ir nuostolių atlyginimą būsto nuomotojams