Kaip žinoti, ar jūsų potencialus nuomininkas – patikimas?

nnnnjk

Daugelis žmonių nori išnuomoti savo nekilnojamąjį turtą, tačiau mes, SaugiNuoma.lt, vis dažniau susiduriame, kad savininkai nerimauja dėl nuomininko patikimumo, atsakingumo ir mokumo. 

Norint išvengti problemų, tokių kaip: nuomos mokesčio nemokėjimas laiku, žala Jūsų turtui, SaugiNuoma.lt pateikia Jums keletą rekomendacijų, kad nuomininko suradimas nebūtų Jums iššūkis: 

NUOMININKO DARBO SUTARTIS AR JO VEIKLOS ĮRODYMAS
Patikimas šaltinis, patvirtinantis nuomininko mokumą, yra jo darbo sutartis, jei jis yra dirbantis asmuo. Matydami potencialaus nuomininko darbo sutartį, galėsite sužinoti, ar jis turi darbo stabilumą ir pakankamas pajamas, kad galėtų sumokėti nuomos mokestį. 

PAJAMŲ DEKLARACIJA
Jei potencialus nuomininkas nėra įdarbintas įmonėje, tačiau yra savarankiškai dirbantis asmuo, galite paprašyti paskutinės pajamų ataskaitos. Šie duomenys taip pat leis sužinoti ar nuomininkas išgalės mokėti nuomos mokestį. 

KITO ASMENS LAIDAVIMAS
Jei potencialus nuomininkas nedirba arba negauna pakankamo atlygio, pvz.:studentai, kad galėtų sumokėti nuomos mokesčius, visada galite prašyti, kad už jį laiduotų kitas asmuo.  

KREDITINGUMO ISTORIJA
Tai puiki galimybė patikrinti būsimo nuomininko mokumą. Jums reikės nuomininko sutikimo, kad galėtumėte sudaryti sutartis su įmonėmis, atliekančiomis mokumo tyrimus. Šiuo būdu galėsite susipažinti su bet kurio potencialaus nuomininko kreditingumo istorija ir sužinoti ar nuomininkas neturi skolų savo vardu. 

Bet kokiu atveju, norėdami išvengti galvos skausmo, kurį gali sukelti būsto nuoma, geriausia visą nuomos procesą patikėti šio sektoriaus profesionalams. Saugi Nuoma LT komanda pasirūpins Jūsų būstu ir suras idealiausius nuomininkus. Visada yra geriau klausti profesionalių, išmanančių šią sritį, kurie Jums suteiks ir NEMOKAMĄ KONSULTACIJĄ. Daugiau www.sauginuoma.lt

Atgal

Domina Jūsų būsto nuomos galimybės ir SaugiNuoma.lt teikiamos garantijos?

Kviečiu įrašyti savo kontaktinę informaciją ir išsamią konsultaciją Jums suteiksime artimiausiu metu.