Kaip įrengti nuomojamą būstą?

Šiuo metu yra labai populiaru investuoti į būstą nuomai. Nuomos rinkoje konkurencija yra labai didelė, todėl labai svarbu, kad būstas būtų įrengtas pagal šiuolaikinius standartus. Dažnai būstų savininkai nusprendžia nuomojamą būstą įrengti nekokybiškais baldais ir neinvestuoti per daug pinigų į būsto apstatymą ar interjero detales. Tačiau turime užduoti sau paprastą klausimą: ar mes patys gyventume tokiame būste? Yra įrodyta, kad tvarkingas turtas su kokybiškais baldais ir patraukliomis dekoracijomis yra išnuomojamas daug greičiau, o taip pat leidžia nustatyti ir didesnę nuomos kainą.


Įrenginėjant būstą nuomai, svarbu nuspręsti, kas gali būti tikslinis nuomininkas ir kokie šios nuomininkų kategorijos reikalavimai dėl būsto įrengimo. Reikia siekti, kad išnuomojamas būstas galėtų atitikti net kelių skirtingų nuomininkų kategorijų poreikius. Dėl būsto gyventojų kaitos būsto interjeras turi būti ne vien šiuolaikiškas, bet ir praktiškas ir atsparus dėvėjimuisi. 


Pateikiame Jums kelis patarimus kaip įrengti būstą nuomai, kad jis būtų patraukus nuomininkams bei praktiškas.


Neutralūs baldai: baldai būste, kurį norite išnuomoti, turėtų būti neutralių tonų ir nesenstančių dizainų. Nepatirdami didelių finansinių išlaidų, įrengdami būstą galite suderinti tiek modernų, tiek klasikinį stilių. Tai yra ilgalaikė investiciją, nes pasikeitus dizaino tendencijoms, Jums nereikės skubėti pakeisti būste esančių baldų. Taip pat baldai turėtų būti teikiantis komfortą. Lova, sofa, krėslas, kėdės yra pagrindiniai baldai, kurie asocijuojasi su komfortu, tad nepirkite pigių baldų, o pasistenkite surasti balansą tarp kainos ir kokybės.

sofa


Neutralios spalvos: spalvos daro didelę įtaką pirmajam įspūdžiui bei bendram erdvės suvokimui. Geriausiai tinkančios spalvos nuomojamam būstui yra balta bei šviesios pastelinės spalvos. Pavyzdžiui, balta sienų spalva yra labiau patinkanti žmonėms,  nei bet kuri kita spalva. Jei norite pasiekti spalvų kontrastą, virtuvės baldams, grindims, durims ir spintelėms gali būti naudojamos kitos neutralios spalvos, pavyzdžiui, šviesiai pilka, smėlio spalva ar natūrali mediena.


Sienos ir grindys: dažytos sienos yra žymiai praktiškesnės, nei tapetuotos, dėl galimybės nebrangiai jas perdažyti. Grindų danga turėtų nereikalauti didelės priežiūros, būtų nesibraižanti bei lengvai valoma. 


Vonios kambarys: priklausomai nuo Jūsų vonios kambario ploto ir norimo nuomininko profilio, turite pasirinkti ką įrengti vonios kambaryje: vonią ar dušą. Vonia vis rečiau naudojama dėl ekologinių priežasčių, tačiau vonia yra naudinga šeimoms su vaikais bei yra vertinama kai kurių kultūrų, kurioms maudynės yra ritualas. Jei nusprendėte būste įrengti dušą, jis turi būti pakankamai erdvus, kad būtų patogus, maudymosi metu alkūnės neturi daužyti sienų.


Smulkios interjero detalės: nuomojant būstą verta pagalvoti apie kelias smulkias interjero detales, kurios padės padidinti jaukumo įspūdį. Tai gali būti knygos lentynose, paveikslai, skoningi pagalvėlių užvalkalai ar vaza su dirbtinėmis gėlėmis. Šios smulkios detalės daug nekainuoja, tačiau sukelia daugiau teigiamų emocijų.

Interjeras


Vadovaudamiesi šiais patarimais, lengvai įrengsite patrauklų būstą nuomai. Prisiminkite, kad gerai apgalvoti sprendimai kelia nuomos kainą, tačiau jeigu baldus ir įrangą rinksitės sumaniai, tam nebūtinai reikės didelių investicijų.

Jei norite išgirsti daugiau profesionalių patarimų ar gauti nemokamą konsultaciją, kreipkitės į Saugi Nuoma LT komandą ir mes mielai Jums padėsime. 
 

Atgal

Domina Jūsų būsto nuomos galimybės ir SaugiNuoma.lt teikiamos garantijos?

Kviečiu įrašyti savo kontaktinę informaciją ir išsamią konsultaciją Jums suteiksime artimiausiu metu.