Pagalba ukrainiečiams nuomojantis būstą

 

Šiuo metu mūsų šalyje vis didėja Ukrainos gyventojų skaičius, kurie priversti bėgti nuo jų šalyje vykstančio karo. Šiems žmonėms ypač sunku rasti būstą dėl pasiūlos trūkumo, kalbos barjero, informacijos stokos.

Saugi Nuoma LT komanda jau apgyvendino 25 ukrainiečių šeimas ir yra labai dėkinga savo klientams, kurie priima šias šeimas į savo namus. Tačiau į mus vis dar kreipiasi daug žmonių, kurie nori išsinuomoti būstą. Žinome, kad tikrai yra savininkų, kurie nenori nuomoti būsto ukrainiečiams, nes bijo, kad jie bus nemokūs. Norime patikinti, kad daugelis atvažiuojančių žmonių gali mokėti nuomos mokestį bei ieško darbo ar jau yra ilgą laiką dirbantys Lietuvoje.

Taip pat mūsų nekilnojamojo turto nuomos agentūra bendradarbiauja su įmonėmis, kurių darbuotojai yra Ukrainos piliečiai, ieškantys būsto sau ir savo šeimoms. Mes padedame surasti nuomojamą turtą atitinkantį jų poreikius ir lūkesčius. Įmonės norėdamos apgyvendinti savo darbuotojus ir jų šeimas, su mūsų pagalba randa tinkamą būstą ir sudaro nuomos sutartis 12 mėnesių laikotarpiui. Visos sutartys yra sudaromos tarp nuomotojo ir suinteresuotos įmonės, todėl turto savininkai gauna pridėtinę naudą ir jiems nereikia mokėti pajamų mokesčio. Viskuo pasirūpiname mes ir mūsų atstovaujama įmonė. 

Džiaugiamės, kad tokiu sunkiu metu, galime pasirūpinti žmonėmis, kuriems reikia pagalbos ir tuo pačiu suteikti pačias geriausias nuomos sąlygas savo turtą norintiems išnuomoti klientams. Kviečiame pasikonsultuoti ir savo turtą patikėti mums bei prisidėti prie šio kilnaus tikslo. 
 

Atgal

Domina Jūsų būsto nuomos galimybės ir SaugiNuoma.lt teikiamos garantijos?

Kviečiu įrašyti savo kontaktinę informaciją ir išsamią konsultaciją Jums suteiksime artimiausiu metu.