Nuomininkų šunybės

Tikriausiai daugelis savo turtą nuomojančių klientų sutiktų su tuo, kad nuomojant būstą neretai tenka susidurti su situacijomis, kai nuomininkai nustebina savininkus savo netikėtais poelgiais. Kartais nuomininkų sukeltos „išdaigos“ gali sukelti šypseną, tačiau dažniausiu atveju tai sukelia nuomotojams nemenkų problemų ir nuostolių. SaugiNuoma.lt komanda yra pasiryžusi apsaugoti savo klientus ir jų turtą nuo netikėtų nuostolių bei užtikrinti sklandų ir patikimą nuomos procesą.

Didžioji dalis savo turtą ketinančių nuomoti arba jau nuomojančių klientų teigia bijantys savo turtą nuomoti dėl nuomininkų nepatikimumo. Savininkai pergyvena dėl nuomininkų mokumo ir atsakingumo trūkumo kurių dėka patiriami finansiniai nuostoliai, neretai suniokojamas nuomojamas  turtas, sugadinami santykiai su kaimynais. 

Deja, klientų baimės neretai yra pateisinamos ir pagrįstos. Mūsų darbo praktikoje, nekilnojamo turto nuomos profesionalams dažnai tenka bendrauti su turto savininkais kuriems teko susidurti su neatsakingų nuomininkų elgesiu. Dėl triukšmo ir neatsakingo elgesio pikti kaimynai, augintinių sugadintas parketas, išpurvintos sienos, suplėšyti baldų apmušalai, sugadinti buities prietaisai, skolos už komunalinius mokesčius, nešvari ir neprižiūrėta aplinka, tai tik dalis nuostolių ir situacijų su kuriomis tenka susidurti savininkams nuomojantiems turtą neatsakingiems gyventojams. Pasirinkus savo nekilnojamąjį turtą nuomoti bendradarbiaujant su SaugiNuoma.lt viso to Jums padės išvengti profesionalų komanda.

Mūsų komandos nariams teko susidurti su situacija kai nuomininkas paprašytas išsikraustyti nusprendė nuomos laikotarpį užbaigti „triukšmingai“ ir išsikraustydamas bute paliko atsuktus vandens čiaupus, kambariuose primėtė sugedusios žuvies ir pabėgo palikęs atrakintas būsto duris. Belieka pasidžiaugti jog didesnių nuostolių buvo išvengta ir atsuktas vanduo nepadarė nuostolių kaimynams.

Tai tik viena istorija iš daugybės kitų, kuriose savininkams tenka susidurti su nesuvokiamu ir neatsakingu nuomininkų elgesiu. Tokiose situacijose labai svarbu sulaukti pagalbos ir profesionalaus patarimo iš savo srities ekspertų. Mūsų komanda dirba siekdama padėti Jums ir užtikrinti saugų, atsakingą ir nenuostolingą nuomos procesą.

Klientai patyrę neatsakingų nuomininkų sukeltus nuostolius yra priversti investuoti savo laiką, pastangas ir pinigus siekdami likviduoti nuomininkų sukeltus nuostolius. Mums rūpi mūsų klientų finansinis saugumas todėl pasirinkus SaugiNuoma.lt nekilnojamo turto nuomos administravimo paslaugą mes įsipareigojame padėti pašalinti patirtus nuostolius ir padengsime juos iki 2500 Eurų.

Atgal

Domina Jūsų būsto nuomos galimybės ir SaugiNuoma.lt teikiamos garantijos?

Kviečiu įrašyti savo kontaktinę informaciją ir išsamią konsultaciją Jums suteiksime artimiausiu metu.