Gyvenantiems užsienyje

Kaip jau visi žinome, labai daug lietuvaičių gyvena užsienyje, o dalį savo pajamų yra investavę Lietuvoje į Nekilnojamąjį turtą. Tačiau išvykę ir gyvendami ne Lietuvoje savo turtą efektyviai prižiūrėti yra sudėtinga. Jeigu turite butą, bet nežinote ar verta nuomoti, nes gyvenate toli ir nežinote kaip viską atlikti, kad nuomos procesas būtų sėkmingas, susisiekite su SaugiNuoma.lt komanda ir mes Jums pateiksime visą informaciją, susijusia su nuoma ir kaip išspręsti Jūsų keliamas problemas. 

Tik nedaugelis susimąsto, kad turimas turtas dar gali atnešti ir naudą, jei jis yra nuomojamas ir tinkamai prižiūrimas. Kiti tiesiog laiko savo būstą tam atvejui, jei ateityje nuspręstų grįžti gyventi į Lietuvą, o tai grąžos nesuteikia, greičiau papildomos išlaidos ir problemos. 

Yra tikrai geresnių sprendimų atsikratyti rūpesčius keliančiu turtu. Svarbu suprasti, kad Nekilnojamasis turtas yra vertinga investicija, kuri gali nešti grąžą Jums. Žinoma, tam reikalingas administravimas ir priežiūra, kurį turite patikėti profesionalams.

SaugiNuoma.lt įmonė turi visas galimybes dirbti nuotoliniu būdu su Jumis: Viber, Skype, Messenger, telefonu ir yra parengusi nuomos sutartis nuotoliniu būdu. Padėsime Jums, kad Jūsų turtas dirbtų ir neštų Jums finansinę naudą. Jums nereikės rūpintis nei nekilnojamojo turto nuotraukomis, nei būsto paruošimu nuomininkams, nei kaip surasti patikimus nuomininkus. O visos iškilusios problemos nuo lemputės perdegimo, nemokių nuomininkų iki trūkusių vamzdynų, Jums nerūpės, nes SaugiNuoma.lt komanda tam yra, kad nuomos procesas ir būsto administravimas būtų saugus ir patikimas. Daugiau informacijos apie teikiamas paslaugas galite rasti garantijų skiltyje

 

Domina Jūsų būsto nuomos galimybės ir SaugiNuoma.lt teikiamos garantijos?

Kviečiu įrašyti savo kontaktinę informaciją ir išsamią konsultaciją Jums suteiksime artimiausiu metu.