Išsinuomoti būstą su augintiniu - didelis iššūkis

ffff

SaugiNuoma.lt klientė Agnė ilgai ieškojo buto, kuriame galėtų apsigyventi kartu su šunimi. Mergina pasakojo, kad butų savininkai net nenori kalbėtis, kai sužino, kad būtų gyvenama kartu su augintiniu.

„Kalbant apie požiūrį į šunų augintojus dažnai pasidaro pikta. Pati esu tvarkingas žmogus, tad ir savo augintinį auklėjau taip, kad namuose būtų tvarkinga. Esu įsitikinusi, jog yra nemažai žmonių, kurie savo apsileidimu ar tam tikrais gyvenimo įpročiais nuomojamus butus sudarko labiau nei augintiniai. Žinoma, visuomet yra išimčių, ir gyvūnų, taip pat, kaip šeimininkų – visokių. Tačiau ieškodama buto pastebėjau tą griežtą nusistatymą – niekas net neklausia, koks tai gyvūnas, kokio amžiaus, dresiruotas ar ne. Remdamasi savo patirtimi, galiu pasakyti, jog 90 proc. nuomininkų yra griežtai PRIEŠ bet kokius augintinius“,- pasakojo mergina.

Svarbu nuomos sutartis

Nuomotojai bijo, kad gyvūnai apgadins jų turtą, apgrauš baldus, subraižys parketą, sudraskys užuolaidas ir taip jie patirs finansinių nuostolių. Norint apsidrausti, kad nuomininkai su gyvūnu atlygins už augintinio padarytą žalą, įtraukite į sutartį atskirą punktą dėl gyvenimo su gyvūnais. Sutartyje nurodykite, kad už augintinio padarytą žalą atsako gyvūno savininkas. Sutartyje galite numatyti, kad nuomininkas, prieš išsikraustant iš būsto, atliks baldų cheminį valymą. Jeigu norite apsidrausti 100 % prašykite iš nuomininkų didesnio depozito. 

Nuomotojų Švietimas 

SaugiNuoma.lt komanda stengiasi užsiimti švietėjiška veikla, bandydami paaiškinti nuomotojui, kad nuomininkas su gyvūnu nėra blogai. Būstų savininkai turi suprasti, kad ne gyvūnai padaro žalą, o neatsakingi jų savininkai

Nekilnojamojo turto nuomos agentūra SaugiNuoma.lt gali padėti Jums surasti būstą, kuriame galėsite gyventi su augintiniais

Jei esate nuomotojas, mes surasime Jums patikimą nuomininką, sudarysime nuomos sutartį, nurodant visas augintinio laikymo bute rizikas ir užtikrinsime, kad atgausite tokį butą, kokį ir atidavėt.  
 

Domina Jūsų būsto nuomos galimybės ir SaugiNuoma.lt teikiamos garantijos?

Kviečiu įrašyti savo kontaktinę informaciją ir išsamią konsultaciją Jums suteiksime artimiausiu metu.