Ką daryti norint sėkmingai išnuomoti būstą?

Daugelis žmonių galvoja apie savo būsto nuomos idėją. Tačiau prieš pateikdami būstą nuomai, norėdami jį išnuomoti sėkmingai, turite atsižvelgti į keletą svarbių veiksnių. Pateikėme Jums kelis patarimus, kad suprastumėte savo, kaip savininko, pareigas, mokėtumėte apsaugoti savo turtą ir džiaugtumėtės savo nuomininkais, sprendžiant bet kokius iškilusius klausimus.

m

Nuspręskite kas galėtų nuomotis Jūsų būstą

Pirmiausia, nuspręskite kas galėtų nuomotis Jūsų būstą ir kiek žmonių galėtų gyventi Jūsų nuomojamose patalpose. Turite pagal savo nuomojamo būsto privalumus, būklę išsirinkti tikslinį klientą: tai gali būti užsieniečiai, šeimos, studentai, pavienis vaikinas ar mergina. Tokiu būdu yra greičiausiai surandamas tinkamas nuomininkas.

Gerai paruoškite patį būstą

Prieš nuomojant būstą, turite nuspręsti ar nuomosite jį su baldais ir visu reikalingu inventoriumi. Mes rekomenduojame nuomoti pilnai paruoštą būstą. Paruoškite virtuvės indus ir įrankius, nepamirškite nupirkti patalynės komplekto. Jeigu norite, kad nuomininkas palaikytų švarą, patariame bute užtikrinti valymo priemones. Nupirkite šluotą, siurblį, plovimo priemones bei informuokite nuomininką su kokiomis cheminėmis priemonėmis valote, kad Jūsų buto inventorius nebūtų sugadintas. Kuo geriau paruošite būstą nuomai, tuo mažiau kils rūpesčių ateityje su nuomininku.

Tinkamai nustatykite kainą

Labai svarbu yra nustatyti tinkamą kainą. Dažnai nuomotojai galvoja, kad gali remtis vien kainomis pagal internetinio portalo skelbimus. Tačiau toks kainos nustatymas nėra teisingas, nes kainos gali būti pervertintos. Nuomojamo būsto kaina turi atitikti rinkos situaciją, taip sutaupysite pinigų bei surasite geriausius nuomininkus. SaugiNuoma.lt komanda savo klientams padeda nustatyti realias rinkos kainas, taip Jūs būsite užtikrintas, kad nepatirsite finansinių nuostolių.

Reklamuokite informaciją apie nuomojamą būstą

Kiekvienai paslaugai ir prekei yra labai aktualu tinkamas jos pristatymas. Ne išimtis ir buto nuoma. Jūs turite išsirinkti kur publikuosite būsto nuomos skelbimą. Populiariausi būdai ieškoti klientų yra internetiniuose būstų nuomos portaluose ir socialinio tinklo Facebook grupėse. Nepamirškite tradicinių komunikacijos kanalų: laikraščių ar komunikacijos iš lūpų į lūpas.. Taip pat galite kreiptis į brokerius ar nuomos agentūras, kurios specializuojasi į ilgalaikę būsto nuomą, viena iš jų yra SaugiNuoma.lt. Mūsų komanda turi galimybę talpinti skelbimus visuose nekilnojamo turto skelbimų portaluose bei turime asmeninę klientų duomenų bazę, kurioje klientai registruojasi norėdami gauti pačią naujausią nuomojamų NT objektų informaciją. Paruoškite trumpą ir tikslų buto pristatymą, surašykite privalumus, atkreipkite dėmesį į skelbimo turinį, pasirūpinkite kokybiškomis nuotraukomis.  

Apgalvokite kaip organizuosite apžiūras

Tai dar vienas labai svarbus punktas. Jūs turite nuspręsti kaip organizuosite apžiūras ir kiek klientų per dieną galėsite priimti. Įsivaizduokite, kad Jums pradeda skambinti penkiolika klientų, o Jūs galite priimti tik penkis, bet gal tas 14-asis nuomininkas yra pats geriausias ir mokiausias? Mes dirbdami stengiamės priimti visus klientus ir iš visų turimų, kurie nori nuomotis Jūsų būstą, atrinkti patį geriausią. O kaip atsirinkti nuomininką, kad jis būtų mokus? SaugiNuoma.lt nuomos agentūra turi galimybę patikrinti klientų kreditingumo istoriją ir įvertinti jų mokumo ateityje galimybes.

Kruopščiai parenkite sutartį ir dokumentus

Ruošiant nuomos sutartį reikia aptarti daug punktų: kainą, terminą, nuobaudas ir atsakomybes. Lygiai taip pat kaip aptariame nuomininko atsakomybes, reikia aptarti ir savininko. Pavyzdžiui, jeigu nuomininkui sugedo prietaisas nuo natūralaus susidėvėjimo, kas turėtų už jį mokėti? Ką daryti nuomininkui, jei bute įvyko avarija? Mūsų darbuotojams dažnai tenka susidurti su atvejais, kai klientai patiria daug nepatogumų, tik dėl blogai sudarytos nuomos sutarties. Sutartyje blogai aptarti punktai ir nuomos sąlygos gali Jums sukelti rimtų finansinių nuostolių.

Kreipkitės į profesionalus

Jeigu Jūs neseniai sugalvojote pradėti nuomoti savo būstą arba neturite laiko, žinių ar išteklių, kokių turime mes, siūlome rinktis profesionalų pagalbą. SaugiNuoma.lt padės nustatyti realią nekilnojamojo turto objekto nuomos rinkos vertę, supažindins su planuojama objekto nuomos ir marketingo strategija, patars kaip tinkamai paruošti objektą nuomai, padarys profesionalias objekto nuotraukas, sukurs objekto aprašymą, orientuotą į tuo metu vyraujančius potencialių nuomininkų poreikius, atliks už jus visas apžiūras, įvykdys patikimų nuomininkų atranką, paruoš tinkamą sutartį. O svarbiausia, kad mūsų komanda užtikrins, kad Jūsų būsto nuomos laikotarpiu visos iškilusios problemos būtų išspręstos greitai ir efektyviai be papildomo Jūsų rūpesčio.  

Domina Jūsų būsto nuomos galimybės ir SaugiNuoma.lt teikiamos garantijos?

Kviečiu įrašyti savo kontaktinę informaciją ir išsamią konsultaciją Jums suteiksime artimiausiu metu.