Kaip tinkamai paruošti būstą nuomai?

Nekilnojamojo turto rinkoje vis stipriau ryškėja tendencija būstą nuomoti. Jeigu esate jau apsisprendę ir pasirengę nuomoti savo būstą, verta žinoti kaip tinkamai jį paruošti nuomai? Štai keletas SaugiNuoma.lt patarimų Jums: 

  • Įvertinkite esamą savo būsto situaciją

Labai svarbu tinkamai įvertinti savo nuomojamo būsto esamą situaciją: ar visi elektros įrenginiai veikia, ar yra reikalingiausi buities daiktai, ar nėra sulužusių senų baldų ir ar namai dvelkia švara. Prieš pradedant nuomininkų paiešką tiesiog būtina atlikti nuodugnų buto valymą. Tai turi apimti ne tik grindis ir dulkių valymą nuo atvirų paviršių, bet ir visų langų bei baldų valymą, lentynų uždaruose balduose bei stalčių valymą, sanitarinių mazgų valymą, buitinės technikos (orkaitė, šaldytuvas, indaplovė) išorės ir vidaus valymą. Ir visai nesvarbu, koks yra buto interjeras, jei tik pavyks užtikrinti švaros ir tvarkos įspūdį per apžiūras, nuomininkas tokiam butui vis tiek atsiras. 

Verta pagalvoti ir apie kelias buitines smulkmenas, padedančias sukurti jaukumo įspūdį ir pagerinti prekinę išvaizdą. Tai gali būti paveikslai, kelios knygos lentynose, skoninga skulptūrėlė ant palangės, jaukus lovos užtiesalas ar pan. 

Pasirūpinkite, kad Jūsų potencialus klientas pasijustų kaip namuose ir panorėjęs jau šiandien galėtų įsikelti.  Kuo geriau paruošite savo būstą gyvenimui, tuo greičiau ir lengviau jį išnuomosite. Prisiminkite, jog tinkamai sutvarkytas būstas kelia jo nuomos kainą rinkoje. 

Pasak psichologų, pirmas įspūdis sutikus naują žmogų susidaromas per pirmą dešimtadalį sekundės. Lygiai taip pat šis dėsnis galioja ir kalbant apie pirmą įspūdį įžengus į naują butą, todėl stenkitės, kad pats pirmas vaizdas įžengus pro buto duris būtų kuo geriau nuteikiantis.

  • Tvarkingi būsto dokumentai

Būsto nuoma susijusi su finansine rizika. Jei išnuomosite būstą netvarkingam nuomininkui, galite patirti nuostolių. Nuomos sutartis padės to išvengti ir ginčo atveju suteiks galimybę problemą spręsti teisiniu būdu. Sutartyje būtinai numatykite tikslų nuomos terminą, mokėjimo grafiką, naudojimosi turtu sąlygas, abiejų šalių atsakomybę ir t.t. Kuo sutartyje detaliau aptarsite nuomos sąlygas, tuo mažiau ginčų kils ateityje.

  • Klauskite specialistų

Jeigu Jums kyla klausimų dėl nuomos sutarties pasirašymo, ar nežinote, kaip tinkamai paruošti savo būstą, o gal kaip rasti patikimus nuomininkus, kreipkitės patarimo. Mūsų specialistų komanda užtikrins, kad būsto nuoma įvyktų sklandžiai ir greitai, padės išsirinkti atsakingą nuomininką, paruoš ir sutvarkys visus reikiamus dokumentus, patars kaip tinkamai paruošti būstą nuomai ir apžiūroms, patars dėl kainų ir mokėjimo sąlygų. Esant Jūsų pageidavimui, visu nuomos laikotarpiu galime administruoti Jūsų nuomojamą objektą ir Jums nebereikės rūpintis nemokiais nuomininkais ar būsto priežiūra, nes Mes suteikiame garantijas. Taupykite savo laiką ir pinigus. 

 

Domina Jūsų būsto nuomos galimybės ir SaugiNuoma.lt teikiamos garantijos?

Kviečiu įrašyti savo kontaktinę informaciją ir išsamią konsultaciją Jums suteiksime artimiausiu metu.